HAKKIMIZDA

Lider Akrilik olarak, kullanım alanı oldukça geniş olan akrilik (pleksiglas) lavhaları çok çeşitli ebat ve sınırsız renk seçenekleri ile üretebilmekteyiz.

Sektördeki tecrübemiz ve Alman teknolojisiyle donatılmış üretim sistemimiz,  deneyimli üretim kadromuz, kimya mühendislerimiz, gelişmiş üretim hatları ve teknolojisi ile yüksek kalite ve geniş ürün yelpazesi ile kapasitesini ve kalitesini sürekli artıran, yenilikleri takip edip arge’sine yansıtan  akrilik sanayinin en büyük  üreticisi olma yolunda  emin adımlarla ilerliyoruz.

Ürünlerimiz

Transparan ve opak seçenekleri, sonsuz renk seçeneği ile üretim yapan Lider Akrilik; Akrilik Levha (Pleksiglass), Akrilik Küvet Levhası, Akrilik Tezgah (Solıd Surface), Akrilik Yapıştırıcı ürünleri için her türlü talebinize en hızlı şekilde yanıt verebilmektedir.

BİZE ULAŞIN

Lider Akrilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
Sasalı Merkez Mh. 72. Sok.No: 2/4 Çiğli, İzmir / Türkiye
T. +90 232 327 32 85
M: +90 532 280 34 97
F. +90 232 327 32 85
[email protected]
www.liderakrilik.com

ENDÜSTRİYEL KULLANIM ALANLARI

DEVAMI
Bakım ve temizliği kolay olan, pürüzsüz yüzeyi ve renk seçeneği çok fazla olan Akrilik ürünlerinin değişik sektörlerde kullanılmaktadır.

Hijyenik olmaları ve sağlığa zararı bulunmamaları sebebi ile gıda sektöründe gıda saklamaya ve teşhirine yönelik imalatlarda, sağlık sektöründe rahatlıkla kullanılmaktadır. Ayrıca reklam, inşaat, mobilya, otomotiv ve yüzlerce sektörde çok fazla tercih edilmektedir.